Je všeobecně známé, že dotek je léčivý. Léčivý pro naše těla, stejně tak pro naše duše. Každý z nás je jedinečný a každý z nás potřebuje v daný okamžik jinou péči. Najděte si masáž podle vaší aktuální nálady a rozpoložení. Věřme v intuici, která našeptává, kterou masáž Vaše tělo potřebuje právě teď..

Nabízíme tyto druhy masáží: 
Aromaterapeutické masáže, sportovní masáže, shiatsu, tantrické masáže, biodynamické masáže,  kraniosakrální terapie, těhotenské masáže, manuální lymfodrenáž, lávové kameny, prenatální ošetření Metamorfóza, akupunktura, baňky, moxa

Stojíte ve své životní cestě na rozcestí a cítíte, že je potřeba „něco“ udělat a nevíte „CO“? Cítíte strach ze změn? Cítíte, jak strach ovládá vaše myšlenky, vytváří v hlavě tisíce domněnek a ocitáte se v začarovaném kruhu, ze kterého nevidíte cestu ven? Jsou to přesně ty momenty, kdy potřebujeme odkrýt vše, co nám brání vidět to, „CO“ je třeba udělat.

Každý terapeut je jedinečný, metody práce s klienty jsou rozdílné. Důležité pro všechny z nás je vytvoření příjemného a bezpečného prostoru pro vaše sdílení..

Nabízíme poradenství v oblastech:
Psychoterapie, tradiční čínská medicína (TČM), výživového poradenství, ženské problematiky, léčba závislostí.

Human design je logický systém, ale ve své aplikaci je to především o uvědomování vlastního fungování ve vztahu k ostatním lidem a k sobě, o projevování sebe sama ve své jedinečnosti.

V případě, že máte zájem o pronájem našich prostor, najdete více info v sekci pronájem.
Popřípadě nás kontaktujte na:
info@nasafrance.cz