Nabízím:
Individuální fyzioterapeutická cvičení a poradenství
Rehabilitační masáž
Cvičení pánevního dna

Cena:
800,- Kč/ 60 min.

Objednávky: +420 777 318 468
Email: Carole113@centrum.cz

Therapy available also in English or French. 

Mgr. Carole Holanová, PhD.

V rámci snahy přistupovat k člověku z holistického (celostního) pohledu, nabízím možnost komplexního fyzioterapeutického vyšetření a následné terapie, a to v českém, anglickém či francouzském jazyce. 

V roce 2008 jsem promovala na Fakultě Tělesné Výchovy a Sportu Univerzity Karlovy a od té doby pracuji jako fyzioterapeut. Stále se průběžně vzdělávám, absolvuji kurzy a semináře. V roce 2013 jsem úspěšně dokončila Postgraduální Doktorské Studium biomechaniky na Univerzitě Karlově. Vedle klasické fyzioterapie se v posledních letech specializuji na terapii dysfunkcí pánevního dna u žen před porodem, po porodu či v období klimakteria.

Ve své praxi se zaměřuji na léčbu i prevenci:
Bolestí zad, hlavy
Vadným držením těla, zablokovanými klouby, přetíženými svaly
Poúrazovými a pooperačními stavy
Fyzioterapií těhotných a po porodu
Problémy související s dysfunkcí pánevního dna : bolestivá menstruace, problémy s otěhotněním (včetně terapie dle Mojžíšové), inkontinencí apod.

U mě můžete vždy očekávat individuální přístup, který spolu s aktivním postojem klienta vždy přináší podstatně lepší výsledky než rehabilitace velkých zařízení založená na principu- „diagnóza-sériová terapie“,  navíc často omezena výhradami zdravotních pojišťoven.

“Uprostřed každého problému se nachází příležitost.“
(Albert Einstein)