Davído Cháb

Energetické masáže

Terapie hudbou

Web: https://www.zpevticha.cz/o-nas/

Telefon: +420 799 500 976

Opustil jsem přemíru aktivit a shon dnešní doby a pozval do svého života jednoduchost, jinakost a poklid. K tomu samému inspiruji i ostatní, možná právě teď i Tebe.. 🙂 Na cestě mě provází hudba, kterou považuji za jazyk duše.. Vždyť říci se jí dá vlastně vše..

Davído Cháb a Soňa Jelínkévá navázali spojení a společně připravili delikátní masáže, při kterých se bude rozplývat blahem Vaše tělo a ve Vaší duši se rozhostí božský klid.

Provedení masáže je velmi jemné, něžné, láskyplné. Pozve do hlubin Vašeho nitra, kde se můžete otevřít sami sobě. Tam čerpáte svou sílu – za pomoci vůně vykuřovadel, bezpečného prostředí, léčivých vědomých doteků, zvuku šamanského bubnu, tibetských mís, brumle, chřestidel – to vše provází naše masáže. Ideální doba trvání masáží je cca 90minut.

Masáž s hudebním doprovodem

Soňa masíruje jemnými vědomými doteky celé tělo nebo se zaměří na ta místa, která volají po doteku a péči. Davído konejší jemnými zvuky živé hudby.

Čtyřruční masáž

Čtyři ruce  -Soňa a Davído vytvářeji souznící duo na Vašem těle. Prožijte skrze mnohé doteky a své tělo naplno při „stereo-masáži“. Vzniká zde dvojí silná energie, která ale není rušivá a naopak člověka pošle do říše bezpečí a věcí krásných, dávno zapomenutých.

Párová

Přijďte se svým partnerem/partnerkou. Každému z vás dává péči jeden z nás. Spočiňte každý sám a přesto společně v procesu přijímání a čerpání. Silná krásná masáž plná lásky.