Nabízím:
Lekce jógy
Soukromé lekce jógy
Jóga pro děti

Cena: 800,- Kč / 60 min.

Uzavřená skupina dle dohody.

Objednávky: +420 721 848 302
WWWyogawithevahorynova.cz

Eva Horynová

Jsem vaším průvodcem v hodinách jógy – jemně dynamické hathajógy, mému srdci velmi blízké yin jógy, seniorské, občas dětské. Sama osobně nemám příliš v oblibě častá pojmenování a halení jógy do barevných a tajuplných názvů, neboť každý učitel je svým způsobem jedinečný a v menší či větší míře přináší svůj osobitý styl, který se potom stává jím představovanou jógou.

Cítím, že čím dál tím více je to i má cesta. Neustálé a postupné objevování nových míst, možností a přístupu k tělu, dechu, k sobě. V jednotlivých hodinách se snažím o terapeutický přístup k vám ve smyslu toho, abyste se cítili v těle i mysli v bezpečí a mohli odcházet s úsměvem na tváři.

Není proto prioritou mého krátkého psaní zahltit vás spoustou vět a slov, o mém přístupu k vedení společné praxe, nejvíce se sami dozvíte na samotných hodinách, kde se všechno jógování tvoří. Jsem certifikovanou lektorkou hathajógy a yin jógy a mými drahými učiteli jsou v prvé řadě Lenka Robinson a Sebastian Pucelle, inspiraci mi přinášejí Lucie Konigová, Maya Fiennes a několik dalších, především díky navštěvování různých workshopů, učitelských kurzů pro osvěžení a radost z jógování. Tím vším je v neposlední řadě práce s jednotlivými jogíny.

Mimo jógovou praxi se věnuji práci v oboru dějin umění. Momentálně dokončuji své doktorské studium na Univerzitě Karlově, pracuji na výtvarných projektech a píši knihy. Má práce v obou oblastech je mi velkou radostí.