Hana Šopíková, DiS

Psychosomatika (najdeme příčinu Vaší nemoci)

Celostní medicína (komplexní bio-psycho-sociálně-spirituální péče o Vás)

Přírodní medicína (doporučuji bylinky a přírodní přípravky na míru)

Pozitivní terapie (buďte šťastní, plni optimizmu, sebeúcty, nalezněte ve svém životě smysl)

Práce s myslí (jak můžete využít léčivou sílu Vašeho podvědomí)

Prevence (co můžete dělat pro udržení pevného zdraví)

Mládí, dlouhověkost, energie (anti-aging, anti-stres, přírodní medicína, nekuřáctví, hubnutí, životní styl)

Objednávky: 720 561 496
Email: hanka.prace@gmail.com
web: https://elanka.webnode.cz/

Vážení a milí,

přeji Vám krásný den a gratuluji Vám, že patříte k těm lidem, kteří se zajímají o své zdraví, a chcete o něj více pečovat.

Neboť jak pravil Arthur Schopenhauer: „Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím.“

Všechno začalo, už když jsem byla malá, tak jsem chtěla vymyslet elixír mládí, který by lidem pomohl na všechny nemoci, odjakživa jsem se zajímala o principy, jak si uchovat zdraví a tak jsem šla studovat všeobecnou sestřičku.

Jako všeobecná sestřička jsem se na praxích v nemocnici setkávala s různými příběhy lidského života, které někdy končili zázračným uzdravením a jindy se slzou v oku. Na naší škole jsme měli ve znaku citát: „Starajíce se o štěstí druhých, nacházíme své vlastní.“ A byla to hluboká pravda. Ano, práce na odděleních byla náročná, ale zároveň naplňující. Jenže já jsem věděla, že jako sestřička těm lidem můžu pomoci, ale jen do omezené míry. Proto jsem se rozhodla studovat dál.

Vydala jsem se tedy farmaceutickým směrem. Takže díky farmakologii, fytoterapii a dalším chemickým oborům Vám můžu také poradit i s přírodní léčbou. S pacienty se setkávám v lékárně už 6 let.

Postupem času jsem si ale začala čím dál více uvědomovat, že léky ve většině případů neléčí a že potlačují jenom příznaky a k tomu mají další spousty desítek nežádoucích účinků, od nepříjemných až po smrtelné a že je vlastně bere strašně moc lidí celý život nebo několik desítek let.

Dostojevskij napsal: „Lásku, vlídnost a bratrský soucit potřebuje nemocný někdy více než všechny léky.“ Tento fakt vlivu tak pozitivní emoce jako je láska již potvrzují například vědecké výzkumy zabývající se aterosklerózou.

Studovala jsem nespočet knih,  chodila na různé přednášky, studovala a i nadále studuji psychosomatiku, až pak jsem pochopila, jakou moc máme nad vlastním zdravím. Že se nejedná o žádné náhody, když dostanete tu či onu nemoc, ale jedná se skutečně o přesný odraz Vašeho života na těle.

Rozhodla jsem se tedy pomáhat lidem ke štěstí a zdraví a vytvořit Elánku.

Moje prababička by ze mě měla radost. Dožila se 104 let a vlastně jí nic nebylo. Uměla žít.

Už jste si asi říkali, kde bere tento člověk takový elán? Co pohání tyto lidi, kteří se usmívají od ucha k uchu, září zdravím, prozpěvují si a jdou bez únavy? Je jedno, jestli jim je 30 nebo 90 let, jaké tajemství znají? Zkrátka si užívají života plnými doušky, a když se jich zeptáte, jak se mají, řeknou: „Samozřejmě, že se mám skvěle, lépe bych se mít nemohl!“ Vydáme se totiž na vzrušující jízdu tímto tajemstvím!:-)

O KONZULTACÍCH

PSYCHO-SOCIO-SPIRIT

Na úvodní konzultaci zjistím Vaši veškerou anamnézu a postupně budeme pomocí psychosomatiky ve Vašem životě nacházet události a situace, které Vám dané příznaky způsobují a postupně budeme pracovat na řešení, Vašich nových reakcích, jiných postojích, novém životě. Zaměříme se také na Vaše vztahy, abyste z nich měli radost a naučili se asertivnímu jednání.

To je léčba duše, která potom bude mít i odezvu na těle. Léčení začíná ve chvíli, kdy se rozhodnete, že se uzdravíte. Díky vědeckým poznatkům a metodám pozitivní psychologie, pozitivním afirmacím, vizualizacím a meditacím se budete nejen cítit šťastnější a spokojenější, ale také vše bude působit nejen v uzdravujícím procesu, ale také preventivně, neboť výzkumy dokládají, že šťastnější lidé jsou zdravější a naopak smutní lidé jsou na tom se zdravím mnohem hůře. Ta cesta jakmile ji pochopíte, Vám bude ukazovat všechny aspekty šťastného života a vy se budete usmívat, budete mít energii, začne se Vám dařit a pak budete vědomím TVŮRCEM SVÉHO VLASTNÍHO ŽIVOTA!!!!;)

„Štěstí se neměří podle titulů a peněz, ale podle zdraví a spokojenosti srdce.“ 

Paolo Mantegazza

BIO

Samozřejmě nevynecháme vlivy, které působí na tělo, takže se můžete těšit na krasojízdu plnou pozitivního náboje, motivace, vůle a potu, ale na konci té cesty to bude stát za to!:-)

Zhodnotím Vaše dosavadní stravovací návyky, vyladíme výživu tak, abyste měl/a hodně energie, aby strava působila v rámci uzdravujícího procesu a ne proti němu. V dnešním přeinformovaném světě se veřejnosti tvrdí celkem dost nepravd, o správné výživě, takže výsledkem je akorát zmatek v tom, co je vlastně pro naše tělo zdravé a co nikoli. Jednou jsou vajíčka plná cholesterolu, po druhé je článek, který je vychvaluje a tak dále pořád dokola… Já Vám v tom udělám hezký pořádek.

Když budeme Vašemu tělu brnkat na tu správnou strunu a tak budete nejenom zdraví, ale můžete vypadat a cítit se o dost mladší.

Jelikož většina z nás nežije na samotě u lesa a nejí jen vlastní vypěstované plodiny, tak podpoříme tělo detoxikací.

Dále Vás namotivuji k přiměřenému pohybu, protože jeho prospěšnost potvrzuje nespočet vědeckých výzkumů. Pokud to bude vhodné, doporučím Vám vhodné bylinky či přírodní přípravky. Pomocí techniky práce s tělem se můžete také těšit na relaxaci či tělové svíčky.

MOJE SLUŽBY

Nabízím individuální konzultace.

úvodní konzultace………………………………………1800Kč/2h

kontrolní konzultace…………………………………..1100Kč/h

emailové poradenství………………………………….199Kč/1 otázka

telefonické poradenství…………………………….600Kč/1h

(když Vás bude zajímat, co bych doporučila za nejlepší přírodní přípravek na danou potíž, nebo kosmetické poradenství či jiné dotazy)

Speciální sleva pro mé klienty 100Kč za doporučení: Když mě někomu doporučíte a přijde na vstupní konzultaci, budete mít příští kontrolní konzultaci o sto korun levnější.

 

 

Budu se na Vás těšit!