Nabízím:
Biodynamické masáže
Párové i individuální terapie

Cena:
700Kč/60 minut, popřípadě podle dohody

Objednávky: +420 605 215 810
Email: cesta@bobes.cz
WWWbobes.cz

Honza Nejedlý

V párové a individuální terapii se spoléhám na biodynamický přístup, který je orientován na vnitřní životadárné a ozdravné síly. S pomocí různých bodyterapeutických metod, většinou velmi jednoduchých, doprovázím klienty do míst, kde jsou věci rozpoznány takové jaké jsou. To otevře cestu k znovunabytí schopnosti osvobodit svou primární energii…

Bodyterapie – psychoterapie zaměřená na tělo je směr, který v sobě integruje celou řadu metod (kinestetických, dotekových, bioenergetických a občas i verbálních), jejichž společným záměrem je nechat promlouvat tělo. Právě tělo si pamatuje každičkou událost našeho života a současně, narozdíl od mysli, se nepřetržitě nachází v prostoru “tady a teď”. Je tedy tím nejdůvěryhodnějším a nejrychlejším kanálem k obsahům našeho podvědomí.
Biodynamickým masážím se věnuji jako podpůrné metodě v rámci individuální body-psychoterapie a také jako lektor. Rád masíruji v masážním stanu Healing Temple, který v teplejší části roku objíždí seberozvojové festivaly. A s velkou zvídavostí spolupracuji a Jayanandou v oboustranně inspirující experimentální hluboké práci s dotekem.

Moje srdce patří komunitám a práci se skupinami. Facilituji skupinové procesy a pomáhám záměrným dlouhodobým či náhodným skupinám a týmům vytvořit Opravdové společenství a využít naplno i prakticky potenciál, který dřímá ve sdílení nás samých…

Výcviky a dlouhodobé kurzy:
Psychoterapeutický výcvik v biodynamické body-psychoterapii (5 let) – Eli Weidenfeld, Květa Palusková, Mona Lisa a Ebba Boyesen
Celotělová terapie – Eli
Hypnoterapie podle M. Ericksona – Eli
Trauma-terapie – Eli
Dlouhodobá supervizní rozvojová skupina – Eli
Asistence na Výcviku v biodynamické body-psychoterapii – Mona Lisa Boyesen

Tantrický výcvik – John Hawken
Pokročilé tantrické workshopy a Dark Eros – John

Šamanský výcvik – John Hawken
Praxe šamanismu, medicínského kruhu a práce s tělem v rámci Šamanské lóže ČR – John, Eli

Bioenergetický výcvik (také asistence) – John Hawken

Terapeutická práce s dotekem (asistence) – Květa Palusková
Deep Draining – psychoterapie na tělesné úrovni (také asistence) – Květa

Výcvik v rodinných konstelacích – Bhagat
Výcvik ve facilitaci skupinových procesů – IPOP
Semináře v rámci výcviků CBW–Vytváření opravdového společenství (Scott M. Peck) – FCE, CBI

Na své individuální cestě se čas od času nechávám inspirovat vědomými setkáními s rostlinnými učiteli nebo psychotropními substancemi.

Sedmnáct let jsem v tichém místě na horách vedl horskou boudu, staral se o děti i hosty a to bylo myslím nad všechny ty výcviky.

Nejsem odborník na ničí hlavu natož duši, nejsem proškolený v zařizování života, nejsem žádným duchem povolaný pomáhat – patřím k lidem, ti se mění každým okamžikem a já věřím, že vědomí nás uzdravuje.