Nabízím:

Tajemství pánevního dna

Zdravá a krásná prsa ve fyzioterapeutických a psychosomatických souvislostech

osobní péče, kurzy a přednášky

Živá a krásná – cyklus pro Vaši ženu

Prenatální ošetření Metamorfóza
Osobní poradenství pro ženy

Cena:
Podrobnosti najdete na www.zivaradost.cz

Objednávky: +420 603 152 194
Email: zenske@centrum.cz
WWW: zivaradost.cz

Mgr. Iveta Kučerová

Zdravé pánevní dno & ženské zdraví

Živá a zdravá
Celostní metodu 3 x 3 péče o ženské pánevní dno (Renata Sahani Skálová) rozvíjím na svých kurzech v kombinaci s výběrem ze světové pokladnice ženských umění tao (Maitreyi Piontek, ze Švýcarska, autorka knihy Tao a síla ženské sexuality – na kurzech předávám mimo jiné její metodu péče o ženská prsa a sestavu pro hormonální rovnováhu), jógy pro ženy (MUDr. Monika Sičová, Adelheid Ohlig), znalostmi z bioenergetiky, psychosomatiky a zdravým selským rozumem – tím, co jsem vyzkoušela na vlastní kůži během téměř padesáti let dosavadního života. Jsem certifikovanou lektorkou celostní metody 3×3 Školy pánevního dna

Osobní konzultace či kurz Živá a krásná připravuji pro ženy, které chtějí být zdravé, předejít gynekologickým obtížím a inkontinenci, zpevnit pánevní dno, uvolnit napětí, žít v souladu se sebou, zharmonizovat menstruační cyklus, získat více energie a sebevědomí, navýšit potěšení z milování nebo (a) připravit se na početí dítěte.

Mé kurzy navštívilo více jak 1000 žen , ohlasy některých z nich najdete na webových stránkách www.zivaradost.cz

Mám osobní zkušenost s řadou zdravotních problémů s jejich léčení pomocí uvedených metod. Znám hranice technik a spolupracuji s celostními lékaři a dalšími zkušenými terapeuty. Konzultace a kurzy vedu s úctou k Vašemu životnímu příběhu a důvěrou ve Vaše schopnosti.

Dále jsem lektorkou jógy pro ženy s desetiletou praxí.

Připravuji také prenatální ošetření Metamorfóza – jemnou masáž na reflexní zóně páteře pro ženy, muže a děti, se záměrem snížit stres, uvolnit bloky a emoční vzorce vzniklé v těhotenství u klientovy maminky.

Jsem zakladatelkou projektu Živá radost pro ženské zdraví a zdravé mateřství  – na kterém spolupracuji s odborníky z České republiky (Kateřina Juřenčáková, MUDr. Helena Máslová, MUDr. Vladislav Chvála, Centrum komplexní péče Dobřichovice) i ze zahraničí (Andre Jacomet, Alan Lowen). Více o mém vzdělání  a zkušenostech i  program aktuálních kurzů najdete na webových stránkách.

Těším se na Vás a přeji Vám pevné zdraví a živou radost ze života.