Nabízím:
Energetická harmonizace (i pro těhotné)
Post traumatická terapie – práce se všemi druhy traumatu
Mobilizační techniky – rovnání kloubů a obratlů (i pro těhotné)
Viscerální masáž – pro správnou funkci vnitřních orgánů
Lymfatická masáž – pro detoxikaci a správnou funkci lymfatického systému
Individuální i skupinové lekce Taiji a Qigong

Cena:
1000,- Kč / 60 min.,
800,- Kč / 60 min. studenti a důchodci

V případě životní tísně mě neváhejte kontaktovat a společně se pokusíme najít řešení.

Objednávky: +420 773 511 979
WWW:  FyzioLab.cz

Jaromír Fatina

Od dětství se zajímám o fungování lidského těla energie a mysli. Věnuji se bojovým uměním, józe a meditaci. Zájem o fungování lidského těla mě přivedl k masážím, které od roku 2009 dělám profesionálně. Po absolvování švédské sportovní masáže, čínské Tuiny, Dornovy metody, Reflexologie, Lymfatické masáže, jemných mobilizačních technik pro rovnání pohybového ústrojí, Shiatsu, jeho hlubší variantě Shintai a několika zasvědcení v Reiki se mi vyprofiloval systém, ve kterém všechny předchozí dovednosti kombinuji.

Především se věnuji hluboké harmonizaci energetického systému a srovnání páteře a kloubů. Lymfatickou masáž provádím samostatně.

Nadále se v umění léčení zdokonaluji a vyhledávám spolupráci s nejlepšími odborníky v oboru. Své znalosti jsem získal jak v Čechách, tak i v zahraničí převážně v USA (Hawaii) a Japonsku. Svou úroveň si udržuji pomocí dzogchenových meditačních technik a cvičení Taiji a Qigong, což je meditace v pohybu a práce s energií zároveň.

Své klienty se snažím vést k převzetí plné zodpovědnosti za své zdraví a svůj život. Ukáži jim, jak se o své tělo a mysl mohou každodenně starat. Tak, aby zvrátili proces stárnutí a udrželi si dobré zdraví v jakémkoliv věku.