Nabízím:
Zdravotní a relaxační cvičení pro skupiny i jedotlivce (viz popis)

Cena:
150,- Kč/60 minut v případě skupin dvou a více cvičících
350,- Kč/60 minut v případě individuální hodiny

Objednávky: +420 603 483 806
WWWkhajkova.cz

Klára Hájková

Je cvičitelkou zdravotního cvičení od r. 1998. Akreditaci  MŠMT v oboru  zdravotního cvičení získala na VOŠ a VŠ tělesné výchovy a sportu Palestra, je absolventkou kurzů čínského zdravotního cvičení.

Pohyb mě provází od dětství, je součástí mého života, ale až v dospělosti jsem si uvědomila jeho důležitost. Pohyb = život. Svou pracovní kariéru jsem sice začala před mnoha lety v kanceláři, ale současně jsem hltala všechny tehdy dostupné knihy o nikoliv jen zdravotním, ale zejména  zdravém cvičení, cestě k harmonii a uvolnění těla i duše. Zjistila jsem, že bez toho, aniž bych se věnovala systematické pohybové aktivitě, která povede k uvolnění mého těla i mysli, budu žít svůj život jen napůl. I díky obdobně smýšlející skupince nadšenkyň pro cvičení vedly mé kroky nejdříve do VOŠ Palestra a pak na Kliniku a Institut tradiční čínské medicíny v Praze. Jsem ráda, když vím, že mohu pomoci jiným zbavit se nebo alespoň zmírnit bolesti jejich pohybového aparátu a uvolnit mysl svázanou stresem. Ještě větší pocit naplnění však prožívám, pokud mohu ukazovat lidem cestu prevence fyzických i duševních problémů. Zastávám názor, že ke zdravému rozvoji každé osobnosti  patří „fyzické i psychické vzdělávání“.  Z tohoto důvodu nabídka mých služeb obsahuje také  individuální výuku anglického jazyka.

Mezi to, co můžu nabídnout, patří zdravotní a relaxační cvičení pro skupiny i jedotlivce, které zohledňuje  rehabilitační cvičení s prvky cvičení Pilates, kalanetiky, zdravotního cvičení východních směrů v kombinaci s jednoduchými tanečními prvky vycházejících z klasického tance, orientálních i moderních tanečních stylů. Tato vyvážená kombinace vice druhů cvičení a uvolňujících  tanečních kroků  působí preventivně proti bolestem zad, snižuje negativní jevy způsobené jednostrannou zátěží,  pomáhá budovat svalový aparát, napomáhá snižovat hmotnost, udržuje  správné držení těla  a v neposlední řadě  odbourává psychický stres a napětí.