Nabízím:

individuální psychoterapie (biosyntéza)

koučování

psychorelaxace

Cena:

Koučování 1000,-kč

Individiální terapie/poradenství 900,-kč/60min

//Life coaching in English 1200 CZK/hour

//Counseling/biosynthetic therapy in English 1100 CZK/hour

Objednávky: +420 777 867 852

Email: polaskova@balantes.cz

Mgr.et Mgr. Michaela Polášková

psycholožka, psychoterapeutka, fyzioterapeutka

Svým klientům nabízím individuální psychoterapii, ve které využívám především metodu biosyntézy (psychoterapie orientovaná na tělo). Provádím též koučování v oblasti osobního rozvoje.

Nejprve jsem vystudovala fyzioterapii na FTVS UK, a poté jsem se rozhodla ke studiu těla doplnit studium duše, a vystudovala jsem psychologii na FF UK. Oba obory se výborně doplňují. Absolvovala jsem výcvik v psychologickém koučování a 5ti-letý psychoterapeutický výcvik v biosyntéze, která pracuje jak s myslí, tak s emocemi a tělem klienta, což mi dává velký smysl. Vedle rozhovoru biosyntéza využívá také práci s dechem, pohybem, dotykem, imaginací atd. Vedle toho jsem prošla řadou sebezkušenostních seminářů a workshopů, např. PBSP, arteterapie, Focusing, taneční terapie a další.

Pracovala jsem v PL Bohnice jako pohybový terapeut a v Komplexním centru Dobřichovice a Roseta jako psycholog a psychosomatický terapeut. Dále jako terapeut pro Sociální kliniku a v Alivio centru.

Pracuji především s klienty s psychosomatickými obtížemi, dále také s klienty se vztahovými a jinými osobními problémy.

Věřím v sebe-uzdravující procesy a dobré vnitřní zdroje v každém člověku. Svým klientům pomáhám propojit se se svým tělem, životní energií a radostí.

Ráda tančím a dobíjím se v přírodě.