Nabízím:

Výklad Human Designu

Cena:

Výklad pro jednotlivce 2 800 Kč/90 minut

Partnerský výklad 3 500 Kč / 120 minut

Objednávky: + 420 604 148 037

Email: petr.kosnar@seznam.cz

Petr Kosnar

Od mládí jsem inklinoval k osobnímu rozvoji a vždy mě zajímalo, co se děje uvnitř nás lidí, co nás formuje a proč se chováme zrovna tak, jak se chováme. Také mě vždy zajímalo, zda toto chování můžeme změnit a nalézt jiný způsob fungování ve světě.

Absolvoval jsem celou řadu seminářů osobního rozvoje, věnoval se józe a aikidu. Human designu se věnuji od roku 2009, kdy jsem si nechal udělat výklad od Jakuba Střítezského. Tento systém mě velice zaujal svoji komplexností a zároveň tím, že se dá ihned aplikovat. Zaujalo mě především to, že jsem se díky tomu naladil na svoje vnitřní zdroje a pomocí nich se mohu rozhodovat.

Human design je logický systém, ale ve své aplikaci je to především o uvědomování vlastního fungování ve vztahu k ostatním lidem a k sobě, o projevování sebe sama ve své jedinečnosti.

Své klienty přivádím k jejich darům a pomáhám jim naladit se na jejich energii, se kterou mohou dále pracovat. Pomáhám jim uvědomit si jejich nastavení, se kterým mnohdy na základě společenského podmínění zbytečně bojují. Je to cesta k vlastní energii. Každý jsme jedinečný 

Baví mě zkoumat nové věci, rád hraji na djembe, medituji a užívám si přírodu a lidi.