Nabízím:
Shiatsu masáž
Práce s energetickým systémem Shin Tai a Reiki
Tai Chi
Qi Gong

Cena:
Shiatsu – 950Kč/60-75 minut

Therapy available also in English.

Objednávky: +420 604 553 118
WWW: qigong-praha.cz

Petra Cempírková

Největší odměnou pro mě je, když vidím klienta po shiatsu vyladěného, odpočatého, uvolněného, spokojeného a je mu tak dobře, že zapomene nejen na všechny starosti, ale i na to, kde si nechal boty.

Věřím v laskavost srdce, sílu lidského myšlení a vůle, v obrovské regenerační schopnosti těla a jednoduché neměnné zákonitosti vesmíru. Užívám si malé radosti všedních dní a nevšední okamžiky, které mi rozšiřují obzory a posouvají mě dál na mé cestě.

Shiatsu jsem se učila u Jana Pletánka, který je špičkou v tomto oboru. Znalosti si posledních 10 let neustále rozšiřuji a doplňuji na dalších kurzech a seminářích.

Nedílnou součástí mé terapie je jemná práce s energetickým systémem formou shin tai a reiki. Tím lze dosáhnout hloubkového uvolnění na fyzické a psychické úrovni, rychlejšího nastartování samouzdravovacích a očistných procesů a dodání chybějící energie do systému.

Jsem také lektorkou tai chi a qi gong cvičení, ráda proto klientům doporučím vhodné preventivní cviky a postupy, ověřené léty praxe.

Těším se i na vás.