Nabízím:

Post-traumatické stavy

Energetická harmonizace

Přírodní péče o tělo

Individuální celostní terapie

English, French

Cena: 1300,- Kč / 60 min

Objednávky: 602 395 518

Email: radka.jilkova@gmail.com

WWW: radkajilkova.com

Ing. Radka Jílková

Již moje jméno naznačuje, že ráda radím a že se raduji z každého okamžiku, který mi život přináší.

K často téměř bezdůvodné radosti mě dovedly až zásadní životní lekce. Celkové vyhoření po dlouhodobém přepínání organismu (jsem Panna s ascendentem v Panně, což asi hovoří za vše) a další situace se postaraly o celkové selhání organismu a já ve svých 26 letech strávila rok a půl doma s velmi nejasnými
vyhlídkami. Teze lékařů o chronické únavě na celý život jsem vnitřně nepřijala a rozhodla se přírodní cestou změnit svůj život. Bylo to náročné a při mojí netrpělivosti nekonečné
období, které mě navedlo na úžasnou cestu. Cestu plnou nových setkání, sebepoznávání, sebezdokonalování, učení se, objevování nových přístupů k nahlížení na fungování Vesmíru, člověka, na to, proč se co děje, proč se to děje právě nám, v tuto dobu…

Za posledních 6 let jsem absolvovala spousty kurzů v Čechách i ve Švýcarsku, kde jsem léta žila. Vybírám si z nich vždy to, co se mnou rezonuje, a u každého z Vás tak volím individuální přístup dle intuice, situace, naladění, potřeb a Vašich přání.

Věřím v samouzdravovací schopnost organismu a všechny metody, které provádím, jsou velmi relaxační a jemné. Působí přes jemnohmotná těla do hloubky na naše tělo i duši, na naše emocionální, mentální i fyzické tělo.

Každý den provádím očistu i harmonizaci sama na sobě a mám u sebe stále několik esenciálnícho olejů jako první pomoc 🙂 Čerpám tedy z osobních zkušeností.

Vítáni jsou u mě všichni od dětí přes ty, kteří už si zde leccos prožili. V krásném počasí se můžeme přesunout na čerstvý vzduch do místní zahrady.

VZHLEDEM K ŽIVOTNÍM ZKUŠENOSTEM SE SOUSTŘEDÍM KROMĚ PREVENCE ZEJMÉNA NA STAVY PO ŽIVOTNÍCH ŠOCÍCH, TRAUMATECH, VYHOŘENÍ, DLOUHODOBÉM PŘETÍŽENÍ ORGANISMU, NA NEZPRACOVANÉ ZÁŽITKY Z JAKÉHOKOLI OBDOBÍ, CHRONICKÉ PROBLÉMY A OPAKUJÍCÍ SE SITUACE I NA PROVÁDĚNÍ ZÁSADNÍMI ŽIVOTNÍMI ZMĚNAMI.

Kromě individuálních terapií a konzultací se můžete těšit na semináře o využití esenciálních olejů k harmonizaci čaker, k vyladění emocí, ke každodennímu využití (domácí lékárnička) a pro skupiny ráda zajistím pobyty v přírodě s programem na míru (a ve spolupráci s některými z mých milých kolegů).

Užívejte si každého okamžiku, co nejvíce se smějte a pozorujte život kolem sebe všemi smysly, zkoušejte nové věci, dopřejte si času na to, co Vás baví, podporujte ostatní a důvěřujte životu.

Těším se na setkání s Vámi,

S láskou,

Radka