Nabízím:
Kurzy védské meditace
Soukromé lekce jógy
Poradenství v těhotenství a při porodu

Cena: Viz odkaz na webové stránky.

Objednávky: +420 777 965 221
WWWvedskameditace.cz

Tereza Böhmová

Jsem lektorka védské meditace, jógy a dula.

V tuto chvíli jsem převážně na mateřské dovolené s miminkem, a tak zatím ze svého portfolia nabízím kurzy védské meditace. Privátní i skupinové lekce jógy a konzultace pro těhotné přibudou, až náš syn povyroste.

Védská meditace je tradiční meditační technika, která má dávné kořeny a přesto je velmi současná. V kurzu se učíme, jak používat meditační techniku tak, aby mohla naše mysl chvíli bez kontroly odpočívat. Uvolněná mysl má jeden málo známý, ale nesmírně blahodárný účinek. Odpočine si přitom naše tělo. Když má tělo možnost se uvolnit, zbavuje se napětí, stresu, únavy a všeho, co dříve nastřádalo a nyní může odložit. Jako když po dlouhé cestě sundáte ze zad těžký batoh. Přichází úleva.

Pravidelná meditační praxe nám na stejném principu pomáhá odhazovat zátěž z pomyslného naloženého batohu, takže je nám čím dál lehčeji.

Meditovat lze kdekoli, kde se můžeme posadit a zavřít oči, ale není k tomu třeba úplné ticho ani žádné speciální prostředí či podmínky. Mnoho lidí například  využívá k meditaci dopravní prostředky.

Kurz védské meditace trvá čtyři po sobě jdoucí dny, každý den je jedna dvouhodinová lekce.

Těším se na Vás.