Nabízím:
Kraniosakrální terapii
Biodynamické masáže
Tantrické masáže

Cena:
Kraniosakrální terapie a biodynamické masáže:
800Kč/60min
1100Kč/90min

Tantrické masáže:
Muži
2900kč/90min
3800kč/120 min

Ženy
2700kč/90 min
3400kč/120 min
bez intimních p. 2400Kč/90 min

Objednávky: +420 733 371 336
Email: tantra.zuzana@gmail.com
WWW: zivetelo.cz

Ing. Zuzana Bestová, MBA

Zabývám se kraniosakrální terapií, biodynamickými a tantrickými masážemi – metodami, které přivádí pozornost k tělu. V něm je uložena „historie našeho života“. A pokud chceme svůj život změnit k lepšímu, mnohdy nestačí jen uvědomění a změna myšlení, často je nutné také sáhnou do „paměti těla“ a uvolnit překážky, které novému brání.

Baví mě tantrické masáže, plné energie, radosti a potěšení; mám ráda biodynamické masáže a uvolnění svalů, tkání i emocí, které je provází a s velkou pokorou naslouchám tělu a jeho tiché moudrost při kraniosakrálních ošetřeních.

Všichni potřebujeme čas na oddech, relaxaci a potěšení, abychom se znovu mohli spojit se svou živostí, radostí a vášní. Když jsme v kontaktu se svým tělem, je ovlivněno také naše psychické prožívání. A propojení těla a psýché je podle mne důležitým krokem k prožívání vnitřní jednoty a harmonie a ke spirituálnímu rozvoji.

Při své práci důvěřuji klientovi a především jeho schopnosti být mistrem svého života a nalézt svou vlastí cestu ke zdraví. Já nabízím, kromě znalostí a zkušeností, také vytvoření bezpečného prostoru, podporu a přijetí všeho, co přichází.

Ve své práci kromě nutných znalostí technik a teorie spojuji zkušenosti z vlastní meditační a tantrické praxe, šamanismu, bodyterapie a své životní cesty.