Nabízím:
Kraniosakrální terapii
Biodynamické masáže
Tantrické masáže

Cena:
Kraniosakrální terapie a biodynamické masáže:
800Kč/60min
1100Kč/90min

Tantrické masáže:
Muži
2900kč/90min
3800kč/120 min

Ženy
2700kč/90 min
3400kč/120 min
bez intimních p. 2400Kč/90 min

Objednávky: +420 733 371 336
Email: tantra.zuzana@gmail.com
WWW: zivetelo.cz

Ing. Zuzana Bestová, MBA

Jsem původním vzděláním elektroinženýrka, pracující v oblasti marketingu a managementu. Po velkých životních změnách po roce 2008 jsem se začala zabývat metodami, které přivádí pozornost k tělu. Tady je uložena „historie našeho života“ a já na vlastní kůži zjistila, že když chceme svůj život změnit, je nutné (kromě práce s vědomím a změny myšlení) také sáhnou do „paměti těla“ a uvolnit překážky, které novému brání.

Na Šafránce nabízím kraniosakrální ošetření, biodynamické a tantrické masáže.

Ve své práci využívám znalosti a dovednosti z mnoha výcviků a seminářů v oblasti tantry, masáží, bodyterapie i šamanismu a také zkušenosti z vlastní meditační a tantrické praxe, psychoterapie i své životní cesty.

Těším se na setkání s Vámi,

Zuzana

Kraniosakrální terapie

je jemná a efektivní metoda, která pracuje jak s energetickým, tak fyzickým tělem. Pomáhá ke zlepšení fungování mozku a míchy a tím k odstranění širokého spektra zdravotních obtíží. Principem je navození stavu opětovné rovnováhy kostí lebky a celého těla. Nerovnováha může být způsobena fyzickou příčinou, stejně jako na např. emočním stresem. Terapeut palpací (jemným přiložením rukou) vyhodnocuje stav těla a přímo pracuje na zjištěných nerovnováhách. Kraniosakrální terapie s úspěchem pozitivně působí na:

– bolest hlavy, krku a zad, migrény

– skoliózy, problémy s koordinací pohybu

– chronické únavy, očních obtíže

– nemoci způsobené utlačením nervů, tj. poruchy učení, soustředěnosti, hyperaktivity apod.

– zažívací obtíže

– premenstruační syndrom, hypertenzi, následky zranění a operací a mnoho dalších.

 

Biodynamické energetické masáže

pracují na tělesné úrovni, ale zároveň ovlivňují také emocionální a mentální rovinu. Kromě svalů se zaměřují i na úroveň kostí, vaziva, kůže i aury. Pomocí záměru a mnoha druhů doteků rozmělňují a odstraňují bloky a tím umožňují volné proudění energie. Dochází k uvolnění těla a také ke zlepšení dýchání, zažívání, vyrovnání emoční stability, člověk se cítí otevřenější, uvolněnější, více v kontaktu s vlastním tělem, zažívá větší radost ze života.

Přijďte na oživující orgonomickou masáž či masáž zad, která vás zbaví ztuhlosti a prohloubí váš dech. Masáž břicha pomůže uvolnění bránice i peristaltiky, srdíčková masáž zklidní celé vaše tělo. Ráda také zkombinuji tyto i mnohé další masáže vám „přímo na tělo“.

 

Tantrické masáže

podání jsou plné  energie, radosti a potěšení i relaxace. Důležitou složkou tantra masáže je pro mě také prvek uctívání a spirituality – v posvátném prostoru se setkává žena a muž – Šakti a Šiva.

Tantrické masáže obsahují techniky pro uvolnění a potěšení celého těla včetně intimních partií. Za pomoci dechu je energie vedena do celého těla za střídání stavu vzrušení a uvolnění. Čím více se tělo dokáže uvolnit, tím více energie obsáhne. Vnímání je pak možné zjemnit a zintenzivnit až k extázi.

Nabízím masáže pro muže, pro ženy i pro páry (společně se svým partnerem). Zejména ženy rády využívají přijímání smyslné masáže od ženy (třeba i bez intimní masáže) jako možnost užít si svou vlastní energii a smyslnost bez tlaku a očekávání.