Bc. Světla Francová

psychologie písma (grafologie) – navigační rozbory písma

psychoterapie, aromapsychoterapie

Zen Shiatsu

Watsu ®

Su Jok – akupunkturní systém „Ruka-noha“

relaxační holistická aromamasáž

Rebozo masáž (masáž pomocí mexického šátku)

Web: www.endorfinovyporod.cz

www.vodnipani.cz

Objednávky: +420 777 771 945
Email: svetlafrancova@seznam.cz

 

Jsem psychoterapeutka, lektorka a porodní asistentka; ve svém přístupu propojuji svět ženské duše, sebepoznání a sebeuzdravení s péčí o tělesnou pohodu.

Praxe

Věnuji se celostní péči o ženu v průběhu těhotenství, při porodu a v šestinedělí. Jsem autorkou konceptu Endorfinový porod, který rozvíjí schopnost organismu vyplavovat tělu vlastní opiáty tlumící bolest porodních stahů.

Pomáhám ale ženám jakéhokoliv věku nacházet rovnováhu a dosahovat zdraví pomocí sebepoznání a sebepřijetí – zejména v případě nejrůznějších ženských obtíží jako jsou bolestivá menstruace, premenstruační syndrom, chronické gynekologické záněty, endometrióza, neplodnost, potíže spojené s menopauzou, ale také dalších projevů psychosomatické nevyváženosti.

Absolvovala jsem 5-ti letý psychoterapeutický výcvik v přístupu zaměřeném na člověka C. Rogerse, jehož jednoduché a zároveň hluboké myšlenky zásadně změnily mé vnímání sebe sama i druhých. Díky nim jsem porozuměla, že k osobnostní proměně potřebujeme citlivost empatického člověka, jeho schopnost akceptovat druhého takového jaký je a také vnímat jeho důvěryhodnost a autentičnost. Teprve potom se skutečně měníme a uzdravujeme.

30 let se věnuji psychologii písma, kterou vyučuji a využívám zejména v poradenství a v terapeutické diagnostice. Vytvářím tzv. navigační rozbory písma, které jsou zaměřeny zejména na porozumění hlubším příčinám pocitů, které blokují naši tvořivost, radostná očekávání od života a plnou seberealizaci. Teprve vědomá sebereflexe umožňuje takové překážky rozpustit a nasměrovat svoji životní energii k vybranému cíli.

Znalosti a dovednosti

 • psychologie písma (grafologie) – navigační rozbory písma
 • psychoterapie, aromapsychoterapie
 • Zen Shiatsu
 • Watsu ®
 • Su Jok – akupunkturní systém „Ruka-noha“
 • relaxační holistická aromamasáž
 • Rebozo masáž (masáž pomocí mexického šátku)

Základní ceník

psychoterapeutické sezení, konzultace                                  750,- Kč/60 min.

masáž aromaterapeutická, Shiatsu, Rebozo masáž                1.300,- Kč

Balíček – obsahuje:

 • terapeutická diagnostika: rozbor písma se zaměřením na oblasti stresů, napětí nebo nedostatku životní energie; obsahuje zmapování oblastí jako jsou vitalita, životní tonus, odolnost vůči zátěži, nakládání s energií, vůle, racionalita, temperament, emocionalita, sociabilita, sebepojetí – v kontextu životního naplnění a spokojenosti
 • terapeutický rozhovor: dialog nad zjištěnými osobními tématy – možnosti dalšího seberozvoje, jak být sám/a sebou a dosáhnout vnitřního klidu
 • aromapsychoterapie: výběr vhodných esenciálních olejů, které pomáhají pozitivně ovlivňovat psychiku, uvolnit stres a napětí, adaptovat se efektivněji na zátěžové situace
 • shiatsu a nebo aromatická holistická masáž – klient volí dle vlastního výběru