Nabízím:
Ženské masáže
Vědomé masáže pro muže i ženy
Tantrické vědomé masáže
Reiki
Moxování
Masáže s muzikoterapií (s Davído Chábem)

Objednávky: +420 778 887 009

Mé jméno je Soňa a zvláštní okolnosti mého života mě dovedly nejen na toto nádherné místo vily Šafránky, ale i na cestu srdce. Věnuji se masážím pro ženy, vědomým masážím pro ženy i muže, léčivému doteku, práci s energií, čakrami a tantře. Ne však tantře jak ji mnozí znají z reklam na ulici. Tanře jako cestě k sobě samému.

Při masáži používám svou intuici, pracuji s energií, čakrami a léčivými vědomými doteky. Zajímám se o léčitelství a šamanismus. S láskou vyrábím lapače snů, kuripe a tepi, kosmetiku, kreslím mandaly i vyrábím šperky.

Prožila jsem mnoho certifikovaných i jiných kurzů – moxování, reflexologii, akupresuru, sportovní i klasické masáže, energetická cvičení, čínskou medicínu, ženské kruhy, šamanské rituály či zasvěcení Reiki. Nakonec jsem ale poznala, že největší učitelkou je mi má intuice a všechno důležité vědění mám sama v sobě – každý máme toto vědění jen a pouze v sobě. Naše těla mají samoléčící schopnosti, jen jim to musíme občas připomínat. Při masáži vytvářím bezpečný prostor, tvořený na základě vznikající důvěry i samotného prosředí. Vždy prostor čistím bílou šalvějí, jsou přítomny elementy země, vzduchu, vody i země.

Energie při ženských masážích je nádherná. Žena zpodobňuje mnoho aspektů – mimo jiné jsme čarodějky, šamanky, učitelky i bohyně, měly bychom znát svou hodnotu, své tělo i duši a mít rády sami sebe. Tyto aspekty má v sobě každá žena a já vám ráda budu průvodkyní k tomuto pochopení při cestě k vašemu srdci a ženství.

Pro muže i páry nabízím cestu intimity, pochopení důležitosti úcty ke svému tělu i duši před sebou samým i partnerem, odkrytí masek, očistění základních hodnot a cestu k srdci.

Ve spolupráci s Davídem Chábem jsme stvořili jemné energetické masáže – provedení masáže je velmi jemné, něžné, láskyplné. Pozve do hlubin Vašeho nitra, kde se můžete otevřít sami sobě. Tam čerpáte svou sílu – v bezpečném prostředí, za pomoci vůně vykuřovadel, léčivých vědomých doteků, zvuku šamanského bubnu, tibetských mís, brumle, chřestidel – tato masáž s vámi bude rezonovat dlouho po jejím zkončení. Ucítíte jak se vaše tělo učí nejen léčit samo sebe.

Budu se na Vás těšit, s láskou (k životu), Soňa

Více info o muzikoterapii s Davídem naleznete v sekci Davído Cháb

Cesta ženy – cesta ženy je cyklus péče o ženy zaměřený na rozvíjení naších přirozených darů a cesty bohyně. Výklad karet, rapé rituál, muzioterapie, vědomá masáž, ženská masáž, terapie, sdílení, meditace.