Vědomé masáže pro ženy i muže

Vědomá masáž spočívá v důrazu na vědomý dotek. Terapeut vytváří bezpečné prostředí založené na vzájemné důvěře, plně se věnuje celému tělu a naciťuje potřeby klienta. Je to velmi intuitivní masáž, předem nelze určit přesný postup ani průběh. Ten je přímo na Vás, na Vašem těle a potřebách. Naše těla se umí léčit sama a naše cesta je před námi vepsaná, jen se musíme znovu naučit číst znamení kolem nás.

Velmi krásná jemná varianta pro ženy objevující svůj potenciál, pro očistu těla i duše, i nalezení vlastní cesty. Jako ženy bychom o sebe měly pečovat a dovolit si dopřát si čas pro sebe. Ve variantě pro muže se jedná o objevování vlastní cesty i objevení svých hodnot jako muže, učení se věcí dávno zapomenutých.

Tantra

Tantra je celotělová něžná masáž, zahrnující intimitu a nepopírající sexuální sílu. Sexuální síla, pokud je k ní přistupováno vědomě, má léčivou energii. Sexualita však musí být vnímána jako posvátná. Intimita pak zahrnuje pocit bezpečí, odhození masek a touhu být sám sebou, vědomě kráčet životem.

Tantra je především cesta. Cesta životem. Je to celý soubor cvičení, ať už mentálního nebo fyzického – jóga, meditace, mudry, obrazy, texty pradávného učení. Masáže jsou její součástí a pomocí nich můžeme vstoupit do chrámu svého těla. To nás pak může dovést k hlubokým prožitkům a léčivým procesům. Na cestu srdce a vlastního vědění. Tantra je schopna otevřít v nás tyto kanály a pomoci našim tělům si znovu vzpomenout a skrze lásku léčit.

 

Soňa Jelínková

Ženské masáže

Vědomé masáže pro ženy i muže

Tantrické vědomé masáže

Masáže s muzikoterapií (spolupráce s Davído Chábem)

Reiki

Moxování

Objednávky: +420 778 887 009

Zuzana Bestová

Kraniosakrální terapie

Biodynamické masáže

Tantrické masáže

Objednávky: +420 733 371 336
Email: tantra.zuzana@gmail.com
WWW: zivetelo.cz

Davído Cháb

Energetické masáže

Terapie hudbou

Web: https://www.zpevticha.cz/o-nas/

Telefon: +420 799 500 976

Kristýna Cetkovská

Tantrická masáž

Vědomé masáže pro ženy i muže

 

Objednávky: +420 733 724 287
Email: tynacet@seznam.cz

Pavla Vajglová

Tantrická masáž

Regenerační energetická masáž

Meditační masáž v hladině alfa

Hawajský šamanský bodywork

 

Email: info@studioaurora.cz
Web: www.studioaurora.cz